Bana Sevmeyi Anlat Oyuncusu Burak Demir

Atv'nin en yakın zamanda artık gelişmelerin sonuçlanıp, meyve vereceği ''Bana Sevmeyi Anlat'', yeni projelerin arasında erken başlaması beklenen bir dizidir. Kadroda ki isimler de kesinleşirken bu sefer bilgilerini vereceğimiz Burak Demir, aramızda yer alacaktır. Demir, kötü bir karakter olacaktır. Elçin'e, karşı büyük bir nefret yüklü olan, onun en hafif boşluğunda saldırmayı bekleyen bir çakal gibi sinsi planların peşine düşen bir karakteri oynayacaktır.  Tabi ki bir dizinin konusunda, her şey iyi olamaz, iyi olursa bu sefer bir anlamı kalmaz. Bu yüzden ötürü kötüler de illa ki olması gerekir ki duyguların daha çok yoğunlaşması sağlanabilir. Bu sebepten dolayı  işe professional olarak bakmak gerektiğini ve karakterlerin özelliklerine göre değil de, oyuncunun karakterinin duygularını nasıl gerçekci kılarak yaşattığına daha dikkatle takip etmeliyiz ve ona göre puan verip, beğenilerinizi kazanmanıza sebep olmalıdır. Bana Sevmeyi Anlat izle de kendisi tam olarak bu tarz bir oyuncu olup, kötü olduğu için sakın onu beğenmemezlikten gelmeyin, işini nasıl yaptığına dair önce bir bakarsanız Demir'i, inanın performansını çok beğeneceksiniz.

Demir, 3 Kasım 1978 yılında, Türkiye'nin  en önemli şehiri olan nacizene Başkentimiz Ankara'da, dünyaya geldi.  Öğretim ve kendisini geliştirme yıllarını da kendi memleketin de geçirirken Bilkent Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk bölümünü okumaya karar verdi. Zaten okulundan nasıl başarılı birisi olduğunu algılayabilirsiniz.

Bana Sevmeyi Anlat Burak Demir Öncesinden Bulunduğu Projeler!


  • Bizim Evin Halleri ( Rüzgar, ile kendisini aslında buradan yüzünün tanıdık geldiğini anlayacaksınız, bir zamanın komedi fenomen dizisi de yer aldığını unutmayınız. )
  • Daha Neler
  • Genco 
  • Farklı Desenler ( Kötü karakterin kötüsünü olduğu, kendisinin nedense çoğu rolünde kötü olmak zorunda kaldığını görüyoruz. )
  • Arka Sokaklar

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncusu Burak Demir Resimleri!


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma