Bana Sevmeyi Anlat Oyuncusu Cansel Elçin

Türkiye'nin, dizi sektörünün jön erkek isimlerinden Cansel Elçin, Bana Sevmeyi Anlat Dizisi oyuncu kadrosunun baş ismi olurken, ana karakterleriyle beraber kurguyu gözünde canlandıracak karakteri canlandıracaktır. Zaten kendisini tanımayan dahi yoktur, çünkü günümüzün bir çok başarılı projesinde başaktör olarak yer almıştır. Yakışıklılığı, kendine özgü tipi ile birleşince ortaya kusursuz bir insan profili yer almaktadır. Kendisinin de refarans olduğu bu projeye eminiz ki milyonlarca hayranları sırf onun için takip edecektir. Dizi ile pek ayrıntılar yer verilmediğinden dolayı, bizde onun karakteri hakkında şimdilik bir yorum yapamıyoruz ama, özel olarak bu başlık altında dolduracağımızı unutmayınız.

Elçin,  20 Eylül 1973'de, güzel insanların diyarı olan İzmir'de, dünyaya gelmiştir.  9 Yaşından sonra ise ailesiyle beraber Paris'e, yerleşmiştir.  Kendisi eğitim yıllarını da Fransa'da, devam ederken öncelik amaçında kesinlikle Tiyatro yoktu. Ticarete kendisini kısa bir sürelik verse de maalesef ki yüzü gülmemiştir. Daha sonrasında Fransa'nın, ileri Tiyatro eğitimi veren  Ecole Florent'de, kendisini bu sektör de tamamiyle adayarak geliştirmek istedi. Günümüze gelmesinin Bana Sevmeyi Anlat izle de yer almasına en büyük sebep bu kurduğu temel yaşantıdır. Türkiye'ye, yerleştirdikten sonra kendisinden emin bir şekilde kısa sürede yükseldi.

Bana Sevmeyi Anlat Cansel Elçin Oynadığı Başrol Dizileri


  • Kırık Kanatlar
  • Hatırla Sevgili ( Kimler hatırlamaz ki bu diziyi, belki de adını görünce geçmişinizi bile hatırlayarak kısa sürelik bir duygusallık yaşadınız. Kendisinin büyük yükselişini elde ettiği Ahmet Rolü ile Türkiye çapında gönüllere taht kurtmuştur. )
  • Cennetin Çoçukları
  • Gönülçelen ( Tuba Büyüküstün, ile başrollerini paylaştığı ikilinin de daha çok tanınmasına sebep olan Murat rolü ile tanıdık. )
  • Yalancı Bahar
  • Kötü Yol

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Cansel Elçin Resimleri!


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma