Bana Sevmeyi Anlat Oyuncusu Dilşad Çelebi

Başrol karakterleri belli olan Elçin ve Dilsad Çelebi'nin üstleneceği, sizce de belirlenmiş yakışacakları iki sağlam oyuncu deil mi? Bana Sevmeyi Anlat Dizisi bir fenomen karakter doğuşuna tanıklık ediyor, olabiliriz. Çelebi, aşk acısı çeken, aşık olduğu adamı bir zaman boyunca beklemiş, sonsuza kadar beklemeye hazır olan ama, o anda yaşadığı olaylar asla ikisinin birleşmesi için bir sürü engellere takılarak bir o kadar da güçlü bir yanı olan karakteri canlandıracaktır. Kendisini Bugünün Saraylısı'da çok iyi hatırlıyoruz, en uzun soluklu projesi olurken ilk defa da daha çok ön plana çıkmış bir karakteri oynaması demek, öncesinde yer aldığı rollerin hakkını da vermesi demek değil mi? Zaten sayılı diziler ile karşımıza çıkıp artık oyuncu sektörün de aranan bir isim olmayı başarmıştır..

Çelebi,  2 Ocak 1984 yılında, aslen asla vazgeçemediği şehir olan İstanbul'da, doğdu. Yaşadığı süreç boyunca sürekli ailesinin bulunduğu iş nedeniyle bir çok şehir de yaşamak zorunda kaldı. Bundan asla rahatsızlık duymayıp hem kültürel, sosyalleşmek adına da aslında büyük katkıda bulunduğunu söyleyerek Bana Sevmeyi Anlat izle oyuncumuz her daim kendisini geliştirmeyi amaç gütmüştür.  Oyunculuktan öte kendisinin aslında oyuncu olmayı düşünmediğini, zaten eğitim biyografisini incelediğimiz de belki de en çok şaşırdığımız isimdir. Zor bir bölümden burslu, bölümünün 2. olarak tamamlamış, üstün başarı belgesiyle de bunu süslemiştir.  Film festivallerin de hayatıne yeni bir nefes katmak için sadece deneyim amaçlı yer aldı ama, bütün hayatına değişmesine sebep olarak ekranlar da yüzünü göstermeye başladı.

Bana Sevmeyi Anlat Dilşad Çelebi Rol Aldığı Dizileri Öğrenelim!


  • İntikam ( Olaylı bir dizi olup, Aslı ile akıllarımıza kazanmış ilk deneyimin de yabancı uyruklu karaktere can verip, iyi bir başarı sağlamıştır. )
  • Bugünün Saraylısı (  Akıllara kazınan güzelliği ile Neslihan, kimliği hala aklımızda hatta onu gördüğün de insanlar bu Neslihan, değil mi diye sürekli sorarlarmış!)

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Dilşad Çelebi Resimleri!


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma