Bana Sevmeyi Anlat Tardu Flordun!

Her dizinin kötü karakterleri böyle olmalı değil mi? Bana Sevmeyi Anlat'de ise kötüsü olacak olan Tardu Flordun,  tanımayan olmasa da yine de kendisiyle ilgili bir kısa özet ile merak edilen konuları hakkında yorum yapalım. Dizimiz de kötü karakter canlandırması bizim için bir anlam ifade etmeyip, gene ona hayran olacağımız ve harika performansıyla da renklendireceğini biliyoruz. Yani dizinin o heyecanlı gidişatından resmen kendisi sorumlu olacak gibi duruyor. Onda aşık ama, sevilmeyenlerden yine de aşkı için her şeyi göze alıp birazca da psikopatca sevenlerden. Can yakabilir, canını rahatlık yakalabilir bunu karşısında en büyük düşmanını alarak yapacaktır.

Flordun, 25 Mayıs 1972, yılında Macit Flordun'un, oğlu olarak Ankara'da dünyaya geldi. Kendi kariyerinde tabi ki de en büyük şansı babasının oğulu olmasıydı diyebiliriz. Çünkü kendi babasını izliyerek büyümüş birisi olarak, Yeşilcam'a büyük bir hizmet verdiğinden dolayı kendisine sonsuz saygıyla ansakta Tardu'nun da, babası olması özellikle kendisine ayrıca bir özellik kattı diyebiliriz. Bana Sevmeyi Anlat izle kadrosunda yer alan son isimlerden olurken, başrol erkek kötü oyuncusu da oldu diyebiliriz.

Tardu Flordun Daha önce Yer Aldığı Bir Kaç Diziler!


  • Binbir Gece ( Ne efsaneydi, kendisine kitleyen ve her hafta ayrı bir olay ile gündeme otururdu. Flordun'da, kesinlikle emeği büyük olup, kendisini en başta sevmediğimiz, sonrasında alışarak sevdiğimiz birisi oldu. )
  • Mükemmel Çift
  • Parmaklar Ardında
  • Tek Başımıza
  • Hamlet, Don Juan ( Gibi tiyatrolarda kendisinin ününü sağlamş ve televizyon ekranlarına taşmıştır! )

Bana Sevmeyi Anlat Dizisi Tardu Flordun Resimleri!


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma