Bana Sevmeyi Anlat Demeye Sayılı Günler

Geçenler de, karakterlerin, kadrosunun tam açıklamaya kavuşturan ekibimizin haberlerinin ardından Bana Sevmeyi Anlat başlığı altında hem kamuoyunu etkilemiş, sosyal medya adını geçirterek gündemi kısa süreli sarsmıştır. Bunda haliyle ekibin çalışmalarının hakkını verdiğini, işlerine daha sıkı motive olduklarını samimi dille belirtmişlerdir. Bana Sevmeyi Anlat dizisi Ekim'de başlayacağı kesinleşmiştir, ne kadar zaman kaldığıyla ilgili, gidişatının neticelerini gözlemlediğimiz de, Ekim ay'ının sonuna doğru başlanılması mantıklı gelmektedir.

Bana Sevmeyi Anlat izle tanıtımı sonunda sizinle, önümüzde ki haftalar da buluşacağını, ana karakterlerinden oluşarak, hikayeyi yansıtmaya çalışacaktır. Geniş, akıl karıştırıcı konusuna sahip olduğunun altını çizmek zorundayız, nedeni zekice senaryoya bağlatılmış, gelişmelerinin heyecanı büyük gerçekleşecektir.

Oyuncularımız set çalışmalarını durmaksızın çalıştıklarından, artık işlerinin hafiflediğini geriye kalan zamanlarını tanıtımlara harcayacaklarını, montajı da tamamlanılarak, desteklerimizi esirgememe zamanı da artık yakınlaşmıştır. Bana Sevmeyi Anlat'ün, sıradışı, etkileyici öyküsünün sürükleyici tarafına hayran kalacaksınız, bunu sadece kısa fragmanı yansıtacağından da eminiz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma