Bana Sevmeyi Anlat Leyla, intikamın Sesi!

Leyla intikam istiyor
Leyla, kızını alabilmek için Kürşat'a, elinden geldiği kadarıyla maniple etmeye çalışmıştır. Bana Sevmeyi Anlat tam umutu dolmuşken, her şeye son vereceği aşama girdiğine inanarak Kürşat'ın, bütün aileyi toplayarak konuşma yapacağı buluşmaya giderek yitirmeyi asla akıllından geçmemektedir. Bahsettiği konuşmada öncelikle Leyla, haklı bulduğunu belirterek Elif, geleceği için aileye ihtiyacı olduğu, anne sevgisinin bir türlü aşılanması sevgisini görmesi gerektiğini.. Sonunda ise Canan'la, artık evlenme kararı aldığını, teklifini oracıkta ederek kabullenerek ikisi böylelikle düğün hazırlıklarına sözlenmiştir.

Leyla, sonunda neye uğradığını Bana Sevmeyi Anlat dizisi şaşırarak, ani içinde yaşadığı sinir krizi resmen nefesini kestiğini hissetmekteydi. Canan, nasıl olurda kızının annesi olabilecek konuma ulaşabilirdi ki? Kafasında işleyeceği bin bir sorunun, cevabı sadece intikamının sesinin yükselmesine sebep oluyordu. Oracıkta mekanı terk ederek, fevri hareket yapmak istemeyerek, onca geçirdikleri operasyonu da mahvetmek istememiştir.

Vedat, telefonunu açarak artık hazırlanması gerektiğini ve onlara hayatlarını harcayanların her birinin cezasını kendi elleriyle keseceğini vurgulamıştır. Vedat, zaten bunu istiyor, hazırlıklı, isteklidir, zaten yüzündeki ifadesinden zevk aldığını dahi anlayabildik. Anlaşılan Leyla, Pınar'ın küllerinden yaşam tutunarak Kürşat, yakınındakilerinin cezasını canlarıyla değil, yaşarken ölmeyi tattırarak çektirecektir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma