Bana Sevmeyi Anlat Nasıl Buldunuz?

Epey yorumlanan Bana Sevmeyi Anlat sosyal medya'nin, nabzını attırdı. Açıkcası ekibimize karşı dürüst olunarak, gelecek haftalarda gelişme göstermek adına öz eleştirilerini sunmak zorundayız. Konusu kuşkusuz bağlayacağı özelliğiyle, insanı merakta bırakıyor izlettirebiliyor. Oyuncu kadrosuna kesinlikle söz yok, hepsinin uyumlu biçimde karakter duyguları vererek iyi seçimler yapmıştır. Yalnız iş teknik ekibe geldiğinde ise, aynı olumlu görüşü yapamıyacağım, epey vasat olan durumlarda vardı.

Özellikle arka fonda çalan müziğin sürekli benzerliğinden insanın ruhunu bir süre sonra sıkmıştır. Seslerin montajında yeri geldi kayma oldu, kalitesizlik kokmuştur. Sahne geçişleri de hızlandırarak sanki bir an önce bitse de kurtulsak moduna girilmiştir.

Bana Sevmeyi Anlat yorumları da aslında geneli böyle sunulurken, bizler ayrıntılara da yerlerimizi vermiş bulunmaktayız. Dizimizi övdük, ama yanlışlarını da belirtirek sadece gelecek hafta adına düzenlenmelerin yapılarak insanlarımıza son derece de keyif verici izleme sunmaları gerekmektedir. Çünkü böylesine potansiyel, üzerinde çalışılmış projesi böyle küçük nedenlerle hayranlarının olumsuzluğuna düşmesini istemiyoruz.

"Bana Sevmeyi Anlat hakkında sizlerde duygularınızı yorumlarda belirterek, düzenlemeler içinde katkıda bulunabilirsiniz.".

Yorumlar

  1. Oflaz polis suya ittiği arabanın kemerini kendi bağladı. Araba bulundu ama kadın içinden çıkmamış. Hiç mi düşünmüyor kemeri bağlı olan insan ordan çıkıp sularda boğulamaz. Üstelik arabanın sadece ön camı parçalanmış. Dizide canlandırılan polisler hiçte zeki değil. O bölüm kötü olmuş. Amaaaan boşverin orayı gibisinden olmuş :)

    YanıtlaSil
  2. Yusuf'un ağabeyini oynayan oyuncunun adını yazar mısınız?

    YanıtlaSil
  3. Tardu flordun çok kötü giydiriliyır ceket kolları çok uzun , üstünden dökülüyor hele o ayakkabılar. Fei.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma