Bana Sevmeyi Anlat 5.Bölüm 4Kasım

Bana Sevmeyi Anlat Kürşat Canan kovdu
Cengizhan, kurtulmuştur. Leyla, sayesinde şuanda yaşadığının farkında, ona olan saygısı git gide artmaktadır. Bana Sevmeyi Anlat Yusuf, kaçmak zorunda kalmıştır, ama Leyla, asla arkasında bırakmayarak yeni yer ayarlıyacaktır. Artık beraber çalışmaları gerektiğini,  bütün olarak intikam almak isteyenlerin karşısında böylelikle daha güçlü olacaklarına inandırmıştır. Üstelik yakınlaşmaları git gide artarken, ikisi de aralarında istemedikleri duygusal çekimin farkındadır.
Canan, Kürşat'ın, yüzüne vurduğu Oflaz, meselesinden epey sinirlenmiştir. Uzun tartışırlarken, tokatlar patlayacak, hakaretlerin ardı arkası kesilmeyecektir. Canan, netice de hatalı olsa da kendisini haklı çıkarmak için evlerini terk edecektir. Asıl bombayı hamilelik testi yaptığında babasının kim çıkacağını Kürşat, yüzüne vurarak gerçekleştirecektir. Cengizhan, artık tedbiri elinden düşürmeyecektir. Öncelikle kendisine yamuk yapmaması için Kürşat ve Oflaz'a, öyle ders verecektir ki, akıllarından asla çıkmayacaktır.

Yusuf, Bana Sevmeyi Anlat 5.bölüm köşe bucak kaçarken kendisini kötü hissetmeye, saklanmak zorunda kalmasının zoruna giderek abisinin katilleri dışarda rahatca gezerlerken ailesinin başında duramadığının acizliği sonunda onu dönüm noktasına sürükleyerek ya intihar edecektir, ya da elinde kaybedeceği olmadığından ölümüne kadar mücadele.

Bana Sevmeyi Anlat 5.Bölüm 4 Kasım Çarşamba

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma