Bana Sevmeyi Anlat 10.Bölüm (16 Aralık Salı)

Bana Sevmeyi Anlat 10.Bölüm Özeti
Öncelikle oyuncu Cansel Elçin'in, karakteri Yusuf, gizemli şekilde yaşanan patlamanın Bana Sevmeyi Anlat geçen haftasında ortasında kalmıştı. Oyuncumuz sosyal medya da imalı ekibimize teşekkür ettiği düşünülerek, birden ortalık yaygaraya verilmiş ve Elçin'in, kadrodan ayrıldığı yönünden dedikodular büyümüştü. Bunun asılsız olduğunu, teşekkürü başka mevzuya aitliğini ve dizimizin sonuna kadar ana karakteri olarak kalacaktır. Düşünsenize Bana Sevmeyi Anlat ekibinden Elçin, ayrılsaydı kimler izlemeye devam edebilirdi ki? Resmen projenin sonu olurdu.

Yusuf, patlama sonunda hafif sıyrıklarla kurtulmayı başarmıştır. Bunu yapanlara karşı daha sıkı öfkeyle bağlanmış, sinirlenmiştir. Artık adımlarını daha dikkatli atması gerekmektedir. Leyla, artık Kürşat güvenini kazanmayı başarabilmiştir, yakınlaşmalarıyla Canan'da, anlayarak Kürşat, yeni gözdesi Leyla'dır. Bana Sevmeyi Anlat Cavidan ile Leyla, iş birliği sürmektedir. Canan'ın, kimi öldürteceğini de açıklayarak bütün hareketlerini bilmektedir.

Elif, ise Araz ve Canan'ın, yakınlaşmalarına tanıklık ederek öpüşmelerine şahit olmuştur. Bunu Leyla, açıklar beklemediği yerden eline koz geçirir. Bunu nasıl kullanacaktır?

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma