Aras, Leyla Kardeşi

Bana Sevmeyi Anlat aras leyla
Yusuf, duyduklarıyla herkes kadar şaşkınlığa uğramıştır. Vedat'ın, daha öncesinden işlediği günahın sonunda dünyaya gelen Aras, Bana Sevmeyi Anlat'de, oğullu olduğu ortaya çıkmıştır. Oflaz, bunu çözerken ağızını haliyle sıkı tutmayarak, herkesinde öğrenmesini sağlamıştır. İlk işi huzursuzluk yaratmak için Aras'a, ağır konuşarak evlatlığını, babasının da kimin olduğunu kendisinin çözmesine bırakacaktır. Annesi sandığı kadına hesap sorarak gerçek ailesinden bahsetmesini isteyecektir. Vedat, her şeyin farkında olduğundan eğer Aras'ın, kendi evladı olacağını öğrenirse planlarını geriye düşürecektir. Kararını vermek zorundadır, gerçekleri uygun dille anlatacak ya da saklayarak Aras'ın, öğrendiğinde yeni düşman kazanacaktır.

Yusuf, duyduğu gerçekleri açıklamak üzeri Leyla'nın, ofisine giderek Aras'ın, Pınar'ın kardeşi olduğunu söylemiştir. Orada beyininden vurulmuşa dönerek Aras, öz kardeşi olduğunu öğrendiğinde dünyası tamamen değişerek ortalık karışacağı benziyor.

Bana Sevmeyi Anlat izle yeni bölümünde Aras, kafasında oluşan kafa karışıklığıyla nasıl mücadele edecektir?

Yorumlar

  1. yaw senaristlermi salak yoksa izleyenlerimi salak yerine koyuyorlar..herkes o kadının pınar olduğunu öğremdi bir yusuf tan saklanıyor..bu ne salak bir senaryo..ayrca o yusuf rolündeki adamın yerinde olsam o rolü bırakırım adam filmdeki bir aksesuar gibi sadece.. hangi mantıkla pnıar hala kendini yusuftan saklıyor..son yıllarda kıçını kaşıyan senarist oluyor. ha bide pınar rolündeki kadın ..o ne yeteneksizlik, kadın sanki filmin içinde değil dışında bir izleyici mimk yok tepki yok robot gibi..söyleyin ona, kendisne acil bir oyuncu koçu bulsun..böyle yeteneksizler hangi torpille başrol oluyor acaba ..eskiden olduğu gibi yönetmen torpilimi var o kadının anlamadım gitti :)))

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma