Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları

Dizimiz Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları kadrosu tamamen belirlendi. Yayın hayatına başlayacakken, merak ettiklerinizi aşşağıda ki bilgilerden edinebilirsiniz. Kadir Doğulu'nun, özellikle adının altında anılan dizinin Alper, karakterile ekranlara uzun zaman sonrasında tekrar dönmektedir. Yeni dizi projesinin heyecanını yaşadığını belirtirken özellikle konusunu vurgulayarak farklı sürükleyici hikayeye sahip olduğunu belirtmiştir. Uğradığı ihanetle çöküşe geçen Alper'in, gözünden anlatılacak senaryosuda sevdiği kızdan bile ihanete uğradığını sanmaktadır. Seda Bakan, ise Leyla karakteri ile Alper'in, sevdiği bayan karakterini üstlenecektir Mustafa Üstündağ, Bana Sevmeyi Anlat oyuncu kadrosu arasında kötü karakteri üstlenecektir.

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları Bilgileri


Kadir Doğulu (Alper) Doğulu, son zamanlarda gündeme evlilik haberleriyle gelmişti. Son projesini Ay Yapım, imza altında buluşacağını kendisi doğrulamıştır. Bana Sevmeyi Anlat'ın Alper ile muhteşem dönüşünde ortaya yeniden fenomen, akıllara kazınacak isimler arasında yerini yeni sezonda alacaktır.Seda Bakan (Leyla), son zamanların yetenekli oyuncusu yüzünün güzelliği ile nerdeyse her karaktere bürünebilme gibi becerisini sonunda baş bayan karakter olarak almıştır. Leyla, sevdiği adamın iyiliği için ona ihanet etmiş gibi gözükmek zorunda kalacaktır.Mustafa Üstündağ (Haşmet), adını fazlaca antıran Üstündağ'yı, eminiz tanımayan yoktur. Kötü karakterinde sonuna kadar hakkını vereceği kariyer geçmişinde ki refaranslarında açıkca belli. Haşmet, Alper'in en büyük düşmanlarından, hayatını bitirmeye yemin etmişler arasındadır.


Dolunay Soysert (Canan Güngör) Soysert, güçlü karakteri yansıtacağı bana sevmeyi anlat oyuncuları kadrosunun son başrol oyuncusudur. Kendisini zaten geçmişinde ki kaariyerin yer aldığı dizilerden güçlü refaranslara sağlamdır. Eminiz iyi iş çıkartacak karakterlerden birisi olacaktır. Ana özelliği ise güçlü guruşuna, çevireceği zeka dolu entrikalarına hayran kalacaksınız.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Bana Sevmeyi Anlat Dizi Müziği Jenerik Şarkısı

Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölüm izle 16 Eylül Cuma